Vlasy jsou zářivou korunkou krásy, o tom není pochyb. Kdo by nechtěl mít krásné, lesklé a zdravě vypadající vlasy, že? Intuitivně víme, že vlasům neprospívá únava, stres či špatná životospráva. Kvalitní relax je dnes zkrátka nutností. Také nevynechat pravidelné stravování ořechy (obsahují vitamíny řady B a zinek). Listová zelenina zase obsahuje pro naše vlasy důležité železo a vitamín K. A jistě každý den si dopřát alespoň kousek ovoce či zeleniny (vitamín C). Podpoříte tak kvalitnější růst vlasů.

Demi Moore například sází na to, že své vlasy nefénuje. Nechá je přirozeně uschnout, protože fénování vlasům škodí. Další běžnou radou je nevystavovat vlasy přímému horkému slunci. A jistě se hodí i rada používat šampony a kondicionéry bez parabenů, silikonů a dalších nezdravých složek…

 

Hrdě tak doporučujeme BIO vlasovou péči značky Bio Gentleaf. Najdete ji pouze u nás. Vychutnejte si, jak lze co nejkvalitněji pečovat o korunku své krásy, od pokožky hlavy až po konečky vlasů. Všechny bio šampony, bio kondicionér i bio vlasové masky jsou vyrobeny v Itálii, jsou inspirovány tradičním korejským rituálem v péči o vlasy. Pomohou vám nejen ozdravit a zkrášlit vaše vlasy, také vám pomohou redukovat lupy či svědění pokožky.

Olifka – e-shop s přírodní kosmetikou