Co je kolagen?

Je to ve vodě nerozpustná bílkovina. Představuje základní stavební kámen našich pojivových tkání – najdeme ho v kloubech, ve vazivových tkáních, v chrupavkách, v zubech, v kostech…. a samozřejmě v naší kůži.

Tvorba kolagenu se postupně věkem snižuje, to je fakt, který žádnou ženu nepotěší. Kolagen totiž zajišťuje pevnost pokožky a pleti. Věkem pleť ochabuje a tvoří se vrásky. Psssst, máme však skvělou zprávu! Japonští vědci zjistili, že je možné kolagen hydrolyzovat, a tedy v této hydrolyzované formě dodávat tělu z vnějšku. Italská značka Pharmalife Research vyvinula na tomto vědeckém poznatku úžasnou anti-age řadu COLLAGENAT. Představujeme vám tak výsostného pomocníka proti vráskám.

 

 

Kolagen výsostně pleti dodává svěžest, hydrataci, vypnutí a aktivuje novotvorbu kolagenu. Pleť revitalizuje, zesvětluje a upravuje nedokonalosti pleti. Kolagen je bílkovina složená z dlouhých řetězců s vysokou molekulovou hmotností, a proto se tělem těžko vstřebává. Z jeho hydrolýzy získáváme malé peptidové řetězce s vysokou biologickou dostupností, které se snadno vstřebávají. Tímto způsobem hydrolyzovaný kolagen poskytuje „stavební kameny“ pro syntézu nového kolagenu v pokožce a jeho odvozené peptidy také hrají aktivní roli při stimulaci biochemických procesů, které určují tvorbu nových strukturních proteinových vláken.

Na svou pleť budete nanášet ten nejkvalitnější kolagen – mořský kolagen. Ten se ještě kombinuje s dalšími vzácnými přísadami jako jsou kyselina hyaluronová, biomimetické peptidy, platinový biopeptid, rostlinný kolagen či dračí krev.

Objevte sílu kolagenu v péči o svou pleť s pomocí právě těchto našich vysoce kvalitních produktů řady COLLAGENAT. Nebudete zklamaná, to zaručujeme!:)

A zde vám vkládáme jednotlivé kroky, jak prakticky produkty používat a vrstvit:

 

RÁNO

  1. Aktivní sérum s mořským kolagenem
  2. Denní krém s mořským kolagenem Age-defend

 

VEČER

  1. Pleťové sérum s mořským kolagenem Pro density
  2. Noční krém s mořským kolagenem Sleeping beauty

 

INTENZIVNÍ PÉČE – 7 DNÍ KAŽDÝ VEČER

  1. Ampule s mořským kolagenem No-age derma
  2. Noční krém s mořským kolagenem Sleeping beauty

 

Nezapomeňte ani na pravidelné používání pleťové masky, 1 x týdně doporučujeme🌟.

 

Naše klientka nám vyprávěla, jak používá náš noční kolagenový krém Sleeping beauty a po půl roce ji paní, co ji upravuje obočí, položila otázku: „Co používáte za krém? Nějak jste omládla…“ Krásná zpětná vazba, máme velkou radost.:)🥰 Pravidelné používání kosmetiky s kolagenem se zkrátka vyplatí, máme svědomitě ověřeno.

Olifka – e-shop s přírodní kosmetikou